cykloturistika.cz Články

Masiv představuje trasy

Masiv představuje trasy Tak tohle bude pořádně nadupaný závod! Masiv MTB stage race, unikátní etapový závod dvojic, představuje svoje trasy a účastníci se mají nač těšit. Od 20. do 23. září je čeká přes 220 kilometrů a více než 7 000 výškových metrů v sedle. Etapy Masivu rozhodně budou stát za to! Přihlášení na webu www.masivmtbrace.cz je možné jen do konce srpna.


Najděte Craftovník a očesejte ho

Najděte Craftovník a očesejte ho Legendární švédská značka Craft připravila pro všechny nadšence netradiční akci. Zapojit se může každý! Úkolem bude najít vzácný strom Craftovník, který se objeví na 40 místech Čech, Moravy i Slovenska. Nejedná se však o ledajaký strom. Craftovník je zázračný strom, který plodí pouze jednou za svůj život. Plody neplýtvá, plodí pouze 40 kouzelný plodů – funkční trika Craft. Pokud se chcete i vy zapojit do této akce, pak sledujte www.craftovnik.cz, kde najdete veškeré informace a nápovědy, jak…


Zářijové Velo v prodeji

Zářijové Velo v prodeji Po prázdninové pauze je Velo zpět, ochutnejte z obsahu teď a tady


Lomtrading v roce osmnáct

Lomtrading v roce osmnáct Kolotoč předváděcích akcí s novinkami i stálicemi nabídky pro následující sezónu se protentokráte zastavil u firmy někdejšího skvělého profesionála Luboše Loma, soustředícího se se svou ženou zejména na italské značky. Kromě již léty prověřeného Brika se letos nově vrhnul na distribuce bot, ale i dalších doplňků Vittoria, lehce extravagantního oblečení Rosti, ale jeho pozornosti neunikl ani boom elektrifikace cyklistiky, a tak zde najdete i velmi zdařilá kola Neox s legální podporou…


Rekordní Krušnoton

Rekordní Krušnoton V sobotu 12. 8. 2017 se Ústeckým krajem prohnal největší silniční cyklistický maraton, pořádaný na území České republiky. V 7 hod. ráno se v centru Teplic postavilo na start maratonské trasy celkem 188 vytrvalců. Trasa závodu vedla již tradičně přes nejtěžší stoupání Krušných hor a po zdolání Svaté pětice – stoupání na Sněžník, Nakléřov, Komáří Vížku, Bouřňák a Dlouhou Louku se nevyhnula ani kopcům Českého středohoří.


21. ročník závodu Manitou Železné hory již tento víkend

21. ročník závodu Manitou Železné hory již tento víkend Ještě nemáš plány na sobotu? Neváhej a přijeď do Chrudimi na největší cyklistickou akci v Pardubickém kraji a tradiční závody uzavírající prázdninové období seriálu Kolo pro život!


Tábor letos přivítá mistrovství Evropy v cyklokrosu

Tábor letos přivítá mistrovství Evropy v cyklokrosu Čas nezadržitelně plyne a do začátku mistrovství Evropy v cyklokrosu zbývají už jen necelé tři měsíce. První listopadový víkend ve dnech 4. a 5. listopadu totiž nabídne Tábor mimořádný sportovní svátek. „Chystáme nejvýznamnější sportovní akci v České republice v roce 2017,“ připomíná prestiž ME v cyklokrosu šéf Agentury Cyklistika Petr Balogh.


Speciál časopisu 53×11 – Tour de France 2017

Speciál časopisu 53x11 - Tour de France 2017 Právě v prodeji, z obsahu ochutnejte zde


Zdolejte Ještěd a pomozte handicapovaným

Zdolejte Ještěd a pomozte handicapovaným Třináct handicapovaných, kteří se chtějí vrátit zpátky k aktivnímu způsobu života. To jsou Nezastavitelní. Od pátku 4. srpna do neděle 6. srpna vždy od 10:00 do 18:00 hodin jim každý může pomoci svým pohybem k jejich vysněnému sportovnímu vybavení. Potřebují handbiky, speciálně upravená kola a jiné sportovní pomůcky.


Závodně krajem vína

Závodně krajem vína Máte rádi jízdu vinicemi na jižní Moravě? Pokud ano, nevynechejte tuto sobotu 5.8. 2. závod Galaxy Stevens série – Galaxy Pálavský krpál, který odstartuje tradičně na náměstí v Mikulově.