cykloturistika.cz Články

Říjnové vydání časopisu 53×11 míří do prodeje!

Říjnové vydání časopisu 53x11 míří do prodeje! Na pultech od 21. 10. 2016, z obsahu ochutnejte právě teď a tady


Cink přestupuje na silnici a míří do Bahrainu

Cink přestupuje na silnici a míří do Bahrainu Ondřej Cink, pětadvacetiletý český biker, bronzový medialista z loňského mistrovství světa ve Vallnordu se mohl stát nemilou obětí ukončení činnosti MTB týmu Multivan Merida. Skutečnost je ale zcela opačná, dostává šanci novou, zcela nečekanou a přestupuje do nově se zakládajícího silničního profitýmu, založeného díky iniciativě bahrajnského prince. Ondra nemá se silničními závody žádné velké zkušenosti, o to je jeho angažmá překvapivější.


Stevens nově v Písku

Stevens nově v Písku Firma Cyklošvec s.r.o. se stala novým dovozcem kol a elektrokol německé značky Stevens do ČR a SR.


Kalas má našlápnuto do Británie

Kalas má našlápnuto do Británie Kalas Sportswear, přední výrobce sportovního oblečení na zakázku oznámil novou spolupráci s tradiční akcí šestidenních závodů v Londýně. Podepsání dvouleté smlouvy předznamenalo, že účastníci tohoto prestižního podniku budou vybaveni výrobky české značky v sezóně 2016 a 2017.


Kolo pro život láme rekordy

Kolo pro život láme rekordy Největší a nejoblíbenější seriál závodů na horských kolech pro širokou veřejnost v České republice, Kolo pro život má za sebou další nesmírně úspěšný ročník. Toho sedmnáctého se zúčastnilo přes 27.000 bikerů všech věkových i výkonnostních kategorií, z toho téměř třetinu tvořily děti do 13 let. Sezónu 2016 otevřel 23. dubna závod Trans Brdy České spořitelny za ideálního cyklistického počasí, které neopustilo závodníky po celou sezónu a bikeři si mohli s kolem užít 16 nádherných sobot. …


Říjnové Velo v prodeji – s plakátem A2 uvnitř!

Říjnové Velo v prodeji - s plakátem A2 uvnitř! Nové vydání časopisu Velo v prodeji od 30. září. Z obsahu ochutnejte zde


Finále Enduro série o tomto víkendu

Finále Enduro série o tomto víkendu Finálový závod se pojede o víkendu v Klínech, poslední šance pro získání bodů nebo pro vyzkoušení něčeho nového!


Vychází sedmé číslo Cykloturistiky tohoto roku

Vychází sedmé číslo Cykloturistiky tohoto roku Je plné domácích tras a tipů. http://www.cykloturistika.cz/casopis/


Rekordní zavírák letošního Kola pro život

Rekordní zavírák letošního Kola pro život Vysočina Aréna o uplynulém víkendu hostila závěrečný podnik 17. ročníku série Kolo pro život 2016. Seriál se v letošní sezóně jako zázrakem obešel na všech akcích bez jediného deště a suchou nohou, se sluncem na hlavou a při téměř letních teplotách se projeli po okolí Nového Města na Moravě také závodníci poslední šestnácté akce.


Kam s cyklistickým potěrem

Na stránkách BezpecneNaKole.cz najdete adresář desítek dětských a mládežnických cyklo klubů, kalendář akcí pro malé cyklisty, či užitečné tipy pro začátečníky.