cykloturistika.cz Články

Giant 2017: nálož inovací

Giant 2017: nálož inovací Firma Progress Cycle zastupuje na českém trhu kola Giant, dále značky Bell, Giro, Gore, Vittoria, Camelbak, Easton, Blackburn, Crankbrothers, Tifosi, VDO a další. Její firemní prezentace nových kolekcí se tak dá s trochou nadsázky označit za „malý Eurobike“. Přinášíme stručnou ochutnávku z Giant katalogu 2017, další novinky očekávejte v říjnovém vydání Vela.


VIII. ročník Transbrody – poprázdninový závod kousek za Prahou

Přípravy dalšího ročníku závodu Transbrody vrcholí. Letos bude kromě účasti reprezentantky Karly Štěpánové určitě velkým lákadlem tombola s kolem Kona jako hlavní cenou. Tombola i kolo bude pro každou trasu zvlášť, ale pozor, podmínka je řádně se registrovat dopředu a závod včas dokončit.


15. ročník Bike Babího léta je minulostí

15. ročník Bike Babího léta je minulostí Na Kristýně v Hrádku nad Nisou se 20. srpna uskutečnil již po patnácté mezinárodní horský marathón Bike Babí léto. Letošní ročník se stal pro organizátory i závodníky výjimečným. Závod se od roku 2002 konal nepřetržitě bez jediné výluky, čímž se bezesporu zařadil k několika unikátům v celé České republice. Pro toto malé jubileum byly tradiční trasy na 50 a 80 kilometrů obohaceny také o trasu třicetikilome­trovou. Závodní tratě, koncipovány v souladu s naším heslem „Maximum přírody, minimum…


Velo 9/2016 je v prodeji!

Velo 9/2016 je v prodeji! Z obsahu zářijového vydání můžete ochutnat zde


CROSS COUNTRY – Horská cyklistika naplno

CROSS COUNTRY - Horská cyklistika naplno Trentino je úžasnou oblastí, kde se snoubí nádherná příroda Dolomit, zdobená téměř třemi stovkami jezer, s italským stylem jemuž vévodí výtečná kuchyně plná italských a trentinských specialit. Jedním ze způsobů, jak si naplno užívat nezapomenutelné přírodní scenérie, je dovolená v sedle horského kola. Trentino je v tomto směru ideálním krajem, protože se tu nachází síť zmapovaných a v terénu skvěle značených tras seskupených do 4 hlavních sítí nabízejících přes 1700 km cyklistického…


Vittoria a Rosti nově u nás

Vittoria a Rosti nově u nás Pěkný rozruch v designu český cyklistů může příští rok udělat nová akvizice Luboše Loma, italská značka Rosti. Přibyla k oblečení Briko a kolům Bottecchia. Největší novinkou v jeho nabídce však jsou tretry Vittoria, které letos slaví 40. narozeniny.


Speciál Tour de France v prodeji

Speciál Tour de France v prodeji Ohlédněte se za největším cyklistickým svátkem jen pár dnů po jeho skončení


Zadov hostil třetí závod české Enduroserie

Zadov hostil třetí závod české Enduroserie Šumavský Zadov hostil uplynulý víkend třetí závod české Enduro serie – Specialized Enduro Race Zadov. Na startu se sešla neskutečná spousta závodníků a opět byla překonána hranice 200 jezdců, z čehož máme obrovskou radost.


Festival cyklistiky na Spořilově

Festival cyklistiky na Spořilově Od pondělí 8.srpna do soboty 20.srpna 2016 proběhne u obchodu firmy Kola Štěrba v Praze již podruhé „Festival cyklistiky na Spořilově“.


Galaxy série tento víkend pokračuje v Náměšti nad Oslavou

Galaxy série tento víkend pokračuje v Náměšti nad Oslavou Zveme vás v sobotu 13.8. na již 14. ročník Náměšťského Cyklomaratonu, kde jsme pro vás připravili trasy 80 km a 40 km se střední náročností.