cykloturistika.cz Články

Velofiala Praha hledá mechanika!

Hledáme nového kolegu do prodejny kol Velofiala v Praze 6 a nabízíme práci na HPP v zavedeném a kvalitně vybaveném cykloservisu.


Termíny Pražského MTB Poháru2017

Pořadatelský tým SK Cyklistů Praha Nutrend Specialized zveřejnil termíny Pražského MTB Poháru pro sezónu 2017. Populární volnočasový seriál v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie bude mít na programu 5 závodů a slavnostní večer spojený s vyhlášením všech svých 26 závodních kategorií.


Nástěnný kalendář záběrů z 53×11 Marathon Cupu pro dobrou věc

Nástěnný kalendář záběrů z 53x11 Marathon Cupu pro dobrou věc Stálý spolupracovník časopisu 53×11, fotograf Vít Kocián, vybral své nejlepší fotografie a sestavil z nich nástěnný tištěný kalendář pro rok 2017, který obsahuje 12 velkoformátových fotografií. Snímky, které vznikly na českých silničních maratonech ze série 53X11, se snaží na cyklistiku dívat trochu jiným úhlem pohledu. Na fotografiích nenaleznete elitní závodníky, ale lidi s láskou k cyklistice, kteří mnohdy na maratonech poráží svého nejtěžšího soupeře – sama sebe. Fotografie jsou proto…


Prosincové vydání časopisu Velo v prodeji!

Prosincové vydání časopisu Velo v prodeji! Nahlédněte do obsahu právě teď


Jsem zpět – hlásí Machačová

Jsem zpět - hlásí Machačová V roce 2011 vybojovala třicetiletá Jarmila Machačová v Apeldoornu stříbro v bodovacím závodu, o dva roky později v Minsku to ještě vylepšila na zlato. Pak však přišla hubenější léta na čemž se podepsaly především zdravotní problémy.


Kalas oblékne celou reprezentaci Velké Británie

Kalas oblékne celou reprezentaci Velké Británie V kuloárech se o tom šušká již týdny, dnes to ale bylo konečně oficiálně oznámeno – táborský výrobce uzavřel smlouvu s britskou cyklistickou federací o dodávání cyklistického i volnočasového oblečení pro celou reprezentaci ve všech cyklistických disciplínách a všech věkových kategoriích. Kalas se tedy bude muset poprat jak se zadáními bikrosařů a sjezdařů, tak se speciálním časovkářskými či dráhařskými kombinézami. Kalas střídá na postu technického partnera Adidas.


V Borkách se opět sejde cyklokrosový výkvět

V Borkách se opět sejde cyklokrosový výkvět Po deseti měsících se opět česká cyklokrosová elita vrátí na okruh v Kolíně – Borkách. Devátého ledna zde slavil Radomír Šimůnek mladší svůj první domácí mistrovský titul, v sobotu 12. listopadu se zde pojede již sedmý závod seriálu TOI TOI CUP 2016!


Listopadové vydání časopisu Velo v prodeji!

Listopadové vydání časopisu Velo v prodeji! Do jeho obsahu můžete nahlédnout zde


Schindler s.r.o. výhradním distributorem SKS Germany

Schindler s.r.o. výhradním distributorem SKS Germany Domácí značka Schindler se od 1. ledna 2017 stává výhradním dodavatelem produktů SKS Germany pro Českou republiku.


POC a tým Cannondale-Drapac pohromadě další tři roky

POC a tým Cannondale-Drapac pohromadě další tři roky POC a Cannondale-Drapac se dohodli na prodloužení stávající spolupráce o další tři roky. Profesionální tým Slipstream Sports bude vozit nejenom helmy a brýle POC jako dosud, ale od 1. ledna uvidíte všechny závodníky Cannondale-Drapac také v kompletním oblečení POC, včetně ponožek.