cykloturistika.cz Články

Kam s cyklistickým potěrem

Na stránkách BezpecneNaKole.cz najdete adresář desítek dětských a mládežnických cyklo klubů, kalendář akcí pro malé cyklisty, či užitečné tipy pro začátečníky.


Říjnové Velo v prodeji – s plakátem A2 uvnitř!

Říjnové Velo v prodeji - s plakátem A2 uvnitř! Nové vydání časopisu Velo v prodeji od 30. září. Z obsahu ochutnejte zde


O víkendu na Brdy

O víkendu na Brdy 10.ročník cyklomaratonu Tour de Brdy se jede jako 7. závod Galaxy série 1.10.2016 ve Strašicích a je rozloučením s cyklistickou sezonou pro všechny cyklisty bez rozdílu kol.


Středeční cyklokros v Beckově vyšel na jedničku

Středeční cyklokros v Beckově vyšel na jedničku Cyklokrosový otvírák v Čechách máme úspěšně za sebou. Středeční termín přilákal na start nebývale velké množství cyklokrosových nadšenců.


Óda na Odry

Óda na Odry atnáctý, tedy předposlední letošní díl seriálu Kolo pro život doslova zaplavil údolí řeky Odry za Klokočůvkem. Ačkoliv nohám může dlouhou sezónou KPŽ připomínat spíše seriál Dallas, přesto opět nelenily a přišly vyzvat na souboj pověstnou Oderskou Mlýnici. Důvodů byla spousta. Již po týdenní pauze, kterou si seriál závodů vybral minulý týden, se u některých závodníků mohly rozvinout abstinenční příznaky.


Nové vydání 53×11 v prodeji od pátku 23. 9.

Nové vydání 53x11 v prodeji od pátku 23. 9. Z obsahu ochutnejte zde


Český cyklokros na prahu nové sezony

Český cyklokros na prahu nové sezony Cyklokrosová sezona se nezadržitelně blíží. Těsně před jejím startem proběhla v úterý 20. září dopoledne v restauraci U Medvídků v Praze tisková konference. Ta se celá nesla v optimistickém duchu, s důvěrou za lepší zítřky.


Nejen pro dívky je otevřený workshop cyklodílny v bajazylu

GRRRLZ TO GRRRLZ je název Open Bike Repair Workshopu, který se koná ve středu 21.9. 2016, 17–20 v Bajkazylu na Náplavce.


Barevný podzim otevře Oderská Mlýnice

Barevný podzim otevře Oderská Mlýnice Letos končí astronomické léto a začíná podzim ve čtvrtek 22. září v 16:20:41. V tu dobu už najede do Klokočůvku u Oder dvanáct plně naložených náklaďáků servisního týmu Kolo pro život, aby zde stočlenná sehraná parta postavila zázemí oblíbeného závodu a spolu s místními pořadateli z 2K-BIKE CLUB Odry přichystali na sobotu 24. září všechny skvělé služby pro účastníky předposledního podniku Kolo pro život 2016 – Oderskou Mlýnici České spořitelny.


Žacléřská 70 zve do Krkonoš už podesáté

Žacléřská 70 zve do Krkonoš už podesáté Silnice to není, ale takhle na konci sezony vyzkoušet bike třeba s Ondrou Cinkem a se servisem organizačního týmu z KRAKONOŠOVA CYKLOMARATONU… Co vy na to? www.zaclerska70.cz. Desátý ročník závodu opustí tradiční svatováclavský termín a přesune se na nejbližší sobotu před tím to svátkem. Účastníci si tak mohou v Žacléři či okolí naplánovat celý víkend a sobotu si užít s Žacléřskou 70 MTB a jejím doprovodným programem až do večera. Navíc závod jednotlivců bude rozšířen o více věkových…