cykloturistika.cz Články

Nové vydání časopisu 53×11

Nové vydání časopisu 53x11 V prodeji od pátku 28. dubna, ochutnejte z obsahu


Světový pohár v Novém Městě je za humny

Světový pohár v Novém Městě je za humny Za necelý měsíc odstartuje v Novém Městě na Moravě Světový pohár bikerů za účasti světové a domácí špičky. Od pátku 19. do neděle 21. května se do Vysočina Arény sjedou fandové horských kol z celého světa. Organizátoři opět chtějí připravit nezapomenutelný závod, jak pro závodníky, tak pro diváky.


Cyklokros dnem i nocí

Zcela ojedinělý projekt pro propagaci cyklokrosového Mistrovství Evropy 2017 a mezinárodních závodů seriálu Toi Toi Cup 2017, se rozhodli organizátoři těchto akcí připravit v podobě cyklokrosové „dvacetičtyřho­dinovky“, právě na mistrovském okruhu.


Dvojnásobná radost Jiřího Hudečka na Brdech

Dvojnásobná radost Jiřího Hudečka na Brdech Březen za kamna vlezem, duben ještě tam budem. Známá pranostika se v sobotu 22. dubna vyplnila do puntíku, ovšem s tím rozdílem, že za kamny doma nezůstalo 1200 bikerů a bikerek, jejich doprovod i obětaví pořadatelé prvního závodu Kolo pro život 2017 – Trans Brdy České spořitelny.


TRENTINEM na kole stokrát jinak

TRENTINEM na kole stokrát jinak V Trentinu si každý cyklista najde to své.


Premiéra závodu Tour of the Alps právě probíhá

Premiéra závodu Tour of the Alps právě probíhá Premiéra cyklistického závodu “Tour of the Alps” právě probíhá v Tyrolsku. Nástupnický závod po “Giro del Trentino” patří k nejzajímavějším závodům letošního roku.


Květnové vydání časopisu Velo v prodeji!

Květnové vydání časopisu Velo v prodeji! Ochutnejte ze 192 stran právě nyní


Velká jarní cyklojízda 22. dubna

Velká jarní cyklojízda 22. dubna Cyklistickou sezónu i soutěž Do práce na kole zahájí v Praze tradiční Velká jarní cyklojízda. Jezdce čeká několik novinek.


Stevens 50 Podralsko vyhrál Michal Bubílek

Stevens 50 Podralsko vyhrál Michal Bubílek Na Bílou sobotu byl v Osečné v pravé poledne odstartován cyklomaraton STEVENS 50 PODRALSKO. Jednalo se o osmý ročník rozjezdového závodu do nové sezóny. Letošní velikonoční předpověď počasí nevěstila nic dobrého. Celou sobotu mělo pršet a tak asi hodně závodníků zvažovalo svojí účast. Ti, co se nakonec odhodlali přijet, asi nelitovali. Nakonec se předpovědi nevyplnily a počasí bylo na cyklistiku téměř ideální.


Kolo pro život se roztočí v Brdech

Kolo pro život se roztočí v Brdech Trans Brdy České spořitelny odstartují v sobotu 22. dubna již 18. ročník největší a nejoblíbenější série závodů horských kol pro širokou veřejnost. Každý, kdo má rád horské kolo, by v Dobřichovicích u Prahy v údolí řeky Berounky neměl tuto předposlední dubnovou sobotu chybět.